Restauracja

Restauracja przy plaży z pięknym widokiem na jeziora. Pyszne jedzenie, przestronne wnętrze, nie zapomniane doznania.

Oragnizujemy wesele, bankiety, imprezy okolicznościowe, eventy, szkolenia. Posiadamy 3 sale: 120, 50, 20 osób

Domki typu A

60 m kw. (max. 6 osób) Wysoki standard, domki całoroczne

2 sypialnie, salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, łazienka z prysznicem, kominek, taras, pościel w cenie domku

 

Apartament z tarasem

30 m kw. (max. 4 osoby) Domki całoroczne. Sypialnia, salon, łazienka, taras, TV

apartament na parterze domku wolnostojącego, osobne wejście. Sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi lub jednym podwójnym. Salon z  rozkładaną kanapą; łazienka z prysznicem; na wyposażeniu lodówka, czajnik,kącik kawowy, TV; pościel w cenie domku

- apartament ogrzewany i klimatyzowany

 

Apartament z balkonem

30 m kw. (max. 4 osoby) Domki całoroczne. Sypialnia, salon, łazienka, TV

apartament na piętrze domku wolnostojącego, osobne wejście. Sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi lub jednym podwójnym. Salon z  rozkładaną kanapą; łazienka z prysznicem; na wyposażeniu lodówka, czajnik,kącik kawowy, TV; pościel w cenie domku

- apartament całoroczny, ogrzewany i klimatyzowany

PRZYSTAŃ

Wielbicieli sportów wodnych zapraszamy na przystań, gdzie można wynająć kajaki rowery wodne, łodzie wiosłowe, żaglówki (optymisty).
Zapraszamy do spróbowania swoich sił w narciarstwie wodnym (za motorówką), oferujemy także przejazdy na pneumatycznych kanapach, kołach, „bananie”

Organizujemy obozy żeglarskie dla dzieci, połączone z aktywnością na wodzie i w terenie.

 

Dodatkowo:

  • slipowanie własnej łodzi – 30 zł
  • cumowanie własnej łodzi:
      • 1 doba – 25 zł
      • 1 miesiąc – 200 zł

Plaża/PLAC ZABAW

Ośrodek Zielony Cypel posiada najładniejszą i najbardziej słoneczną plażę
Dla naszych gości dbamy o jej czystość i higienę. Przy plaży posiadamy pełne węzły sanitarne, bar, miejsca do grillowania a także piękne miejsce relaksu. Z roku na rok powiększamy ilość atrakcji i podnosimy standard świadczonych usług.


Dla najmłodszych czeka nowy plac zabaw usytuowany przy plaży, dzięki czemu odpoczywający na plaży rodzice mogą mieć swoje pociechy na oku. Dzieci mogą skorzystać m.in. z huśtawki, zjeżdżalni i trampoliny.

Zielone Szkoły/ Spotkania młodzieży

Współpracujemy z gronem pedagogów i specjalistów, którzy zgodnie z ustawą o systemie oświaty i podstawą programową kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, przygotują i poprowadzą nieszablonowe zajęcia podczas Zielonej Szkoły, czy innego spotkania młodzieży.

Eventy

Wyjazdy integracyjne są doskonałym sposobem na motywowanie pracowników, pozwalają na poznanie siebie nawzajem i co za tym idzie efektywniejszą pracę po powrocie. Zorganizujemy niebanalne spotkanie integracyjne odpowiadające na potrzeby Państwa pracowników. Wymyślimy takie rozwiązania, które zostaną zapamiętane na długo! Grono profesjonalnych trenerów biznesu zadba o program szkolenia dostosowany do Państwa potrzeb. Dysponujemy zapleczem szkoleniowym, gastronomicznym i noclegowym, które sprosta wszelkim oczekiwaniom Naszych Gości.

Dodatkowe informacje

NA TERENIE OŚRODKA, PRZY DOMKACH OBOWIĄZUJE ZAKAZ PALENIA GRILLI I OGNISK - OŚRODEK UDOSTĘPNIA MIEJSCE DO GRILLOWANIA

CAŁY OBIEKT JEST MONITOROWANY